Motren n'() Kush Na Ka Inat ^_^


Degjeneruasit Deri Tani: Fisin Ne Pidh Nga Kamza Oo NigGa

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a60790-619763694734389-1388587586-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a318308-118884708260670-412277137-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a971384-135475403330329-1919395743-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a994333-165410770324565-444111834-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a1175268-457436324376207-1085036100-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a1234599-168848979975911-1903368323-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/a1374302-391578480969298-1489283420-n-jpg1/

/album/degjeneruasit-deri-tani-degjenerime-nga-kamza-oo-nigga/untitled-png1/

—————


Poll

KE NDONJE PROBLEM O NIggA ?

PO KAM
(30)
38%

JO SKAM
(2)
3%

JENI ME TE MIRET DZ
(16)
20%

Ma Hiqni Foton & Jua Marr Gojore Cuna
(32)
40%

Total votes: 80


TE ERDHI RRADHA DHE TY SEBASTJAN LATAJ www.facebook.com/hijae.erret?fref=ts

Si per fillim futemi n'stil tim Aty ku motrren ta qi pa pertim
Mamin ta shkerdhej n'cdo vrim familjen ta shkerdhej per qef t'karit tim
T'shkaperdhunoj femrat mo seksi qe ke nfarefis stil Kingu
T'qi robt tmor zvarr na rras karin nfyt deri sa t'myt
T'qi motrren e vogel n'cdo sekond t'minutit me perplasje n'taven kanguri style ,
T'qi hallen stil avjoni me kok posht sa her t'me cohet kari
T'qi gjyshen aq fort sa ta boj per arkivol
T'shkerdhej tezen qe e ke derr pidhi stil terroristi ja fus karin n'pidh ja nxjerr nga goja ja lidh per varse n'qaf dhe koken e karit ja lej aty para ti duket si djamant
T'shkerdhej gocen e tezes stil DzZz-jEeE ja fus karin 1000her n'sekond deri sa ms t'mori mo frym
T'shkerdhej gocen tjeter t'tezes stil TkKk-jEeE n'bagazh t'makines me perplasje n'cep t'bagazhit me kom n'ajer zhapiku style
T'shkaperdhunoj kusheriren egersisht n'mes t'lagjes me noj cep pallati me 200/kmh n'sekond ja fus karin aq fort saqe ms ti shkoj mo menja per kar gjat gjith jetes
T'kthehemi n'stil tat
Aty karin ti e ma ngoj pa sahat motrren tate ma len mu n'krevat
Mamin ma len ta shkerdhej 24nE 7
Femrat e fisit mi len ti qi n'cdo cep t'krevatit

bole thith gjithcka qir kokrra kurves


www.facebook.com/adushishqiptari?fref=ts

Ky osht pederastii ma i madh nvend ... qihet me lek ne itali.. jeto ne azil se ska lek hahahaa
osht si kurv
ta qifsha mamin mu ne pidh
mu ne zuz te pidhit
oj kurv qe rri ne semafor per me mbledh lek

bo tipin e fort ne fb po osht ma frikacaku hahha
ta qifsha gjith fisin mbare duke fillu nga ma te vegjlit deri tek ma tmedhenjt
little bitch
bo sikur pale cfare je po je nje pabuks qe ske as shpi ku me jetu prandaj ke ik ne itali me azil hahhahttps://www.facebook.com/ina.lila.10?hc_location=timeline
TE QIFSHA ROPT TY KURVA E DURRESIT
FISIN DHE ROPT KAM PER TE TI QI PO TE PASH ME NE DURRES LASKARE IK QIU TN PER 2 LEK
Te Qifsha BabIn Stil Xheneriku 

Te Qifsha Mamin Stil Muratori
Te Qifsha Motren Stil Barmeni 
Te Qifsha Vllain Stil Kamarieri 
Te Qifsha Xhaxhain Stil Profesori
Te Qifsha Dajen Stil Inxhinjeri 
Te Qifsha Tezen Stil Berberi 
Te Qifsha Hallen Stil Hidrauliku 
Te Qifsha Gjyshin Stil Tekniku

Te Qifsha Gjyshen Stil Barboni 
Te Qifsha Cupen E Xhaxhait Stil Mekaniku 
Te Qifsha Cupen E Halles Stil Karocieri 
Te Qifsha Cupen E Tezes Stil Elektricisti
Te Qifsha Cupen E DAjes Stil Mallisti 
Te Qifsha Fisin Stil Burgaxhiu 
Te Qifsha Rropt Stil Hamshori
Te Qifsha Karabelan Stil Doktori
Te Qifsha Trungun Familjar Stil Drejtori 
Te Qifsha Grupin E Gjakut Stil Fshesaxhiu
Te Qifsha Edhe Ty Ne Byth Stil Arrixhiu


www.facebook.com/stesi.jupis

 1. Tqifsha 70 brezat e fisit nstil rrotusjelljeje 180 grade ne ajer me lekundje sizmike 12.9 ball Me frekuenca radioje 99.9 mgh
 2. me fuqi shperthyese 360 kmh me peshtyrje vullkani A tqifsha listen e dasmes mbi tavolina mbi makina mbi limuzina
 3. mbi avjon mbi aotubuz dhe mbi cdo gje tjeter qe te me vije mu ne mendje Nstil 69 kamasutra butterfluy Madafaka nstil
 4. mrapsh me kembe ne ajer tqifsha ropt ne te gjitha stilet e mundshme te mijat me rrespekt Tqifsha motren motren nvrim
 5. o fisqim Me dore ne kar Tqifsha ropt me duar ner xhepa me zotin para -Mamaja jote Dhe e jotja ishte kurvlagjeje -qe ne moshe te
 6. vogel -pasi kreu gjimnazin,aty ku -u profesionalizua ne qirje masive -ajo vazhdoi te qihej ngjith vendin -kohet e fundit e perdorte pidhin
 7. -x bamìrsi nga ku mori cmimin -'Mjeshtre e madhe e punes' -dhe 'Artistja e popullit' -te qifsha maman - ne te kemi be koken - o te qifsha
 8. motren te qifsha maman ne te kemi be koken o te qifsha ate motren -A Te QiFsha BaBin Me STil Minatori -A Te QiFsha Mamin Me Stil Dz -A

Te Qifsha Motren Me Stil Tk ... -A Te Qifsha Vllain Me Stil Babuini -A
Te Qifsha Xhaxhain Me Stil Majmuni -A Te Qifsha Dajen Me Stil Cite -A
Te QifshA Tezen Me Stil Zhapiku -A Te Qifsha Cupen E Xhaxhait Me Stil Miu -A Te Qifsha Cupen E Halles Me Stil Urithi -A Te Qifsha Cupen E
Dajes Me Stil Hipopotami -A Te Qifsha Cupen E Tezes Me Stil Lepri -A Te Qifsha Cunin E Xhajes Me Stil Kali -A Te Qifsha Cunin E Halles Me
Stil Gomari -A Te Qifsha Cunin E Dajes Me Stil Qeni -A Te Qifsha Cunin E Tezes Me Perplasje Pas Murit -A Te Qifsha Gjyshin E Babes Me Rrenie
Termeti 8.7 Mgh/s -A Te Qifsha Gjyshen E Babes Me Lekundje Toke -A Te Qifsha Gjyshin E Memes Me Pamje Nga Deti -A Te Qifsha Gjyshen E Mamas
Me Pamje Nga Mali Dajtit -Me Nje Fjal A Te Qifsha Grupin E Gjakut -Fisin , Farefisin , Krushqerin , Listen Familjare -Listen E Dasmes , Certifikat Familjare -Certifikat Trungu
Farefisor , -A Te Qifsha Miun E Shpis -A Te Qifsha Karabelan Tende -Si Mbyllje A Te Qifsha Dhe Ty Ne Byth Te qifsha robt -Te qifsha fisin -Te qifsha motren -Te qifsha hallen
-Te qifsha tezen -Te qifsha gjyshen -Te qifsha stergjyshen -Te qifsha gocen e mamit -Te qifsha gocen e motres -Te qifsha gocen e halles -Te qifsha gocen e tezes -Te qifsha gocen
e gyshes -Te qifsha gocen e stergjyshes -Te qifsha motren e mamit -Te qifsha motren e motres -Te qifsha motren e halles -Te qifsha motren e tezes -Te qifsha motren e gjyshes
-Te qifsha motren e stergjyshes - Te qifsha mamin e mamit -Te qifsha mamin e motres -Te qifsha mamin e halles -Te qifsha mamin e tezes -Te qifsha mamin e gjyshes -
Te qifsha mamin e stergjyshes -Te qifsha gjyshen e mamit -Te qifsha gjyshen e motres -Te qifsha gjyshen e halles -Te qifsha gjyshen e gjyshes -Te qifsha gjyshen e stergjyshes -


 1. Ja ku eshte fb e kurves qe ja qifsha ato ropt ne pidh me gjit ate ftyr qe ka karja -_- www.facebook.com/angee.lina.12382
 2. emri : anxhela :P

 3. mbiemri : tapqire

 4. profesioni : thith kar egersisht i plq t'shkoj deri n'qell te 7,

 5. E profesionalizuar per thithje kari deri n'stomak

 6.  Tqifsha 70 brezat e fisit

 7. nstil rrotusjelljeje 180

 8. grade ne ajer me lekundje

 9. sizmike 12.9 ball Me

 10. frekuenca radioje 99.9 mgh

 11. me fuqi shperthyese

 12. 360 kmh me peshtyrje

 13. vullkani A tqifsha listen

 14. e dasmes mbi tavolina

 15. mbi makina mbi limuzina

 16. mbi avjon mbi aotubuz

 17. dhe mbi cdo gje

 18. tjeter qe te me vije mu ne

 19. mendje Nstil 69 kamasutra

 20. butterfluy Madafaka nstil

 21. mrapsh me kembe ne ajer

 22. tqifsha ropt ne te gjitha

 23. stilet e mundshme te mijat

 24. me rrespekt Tqifsha motren

 25. motren nvrim

 26. o fisqim Me dore ne kar Tqifsha

 27. ropt me duar ner xhepa me zotin

 28. para

 29. -Mamaja jote Dhe e jotja

 30. ishte kurvlagjeje

 31. -qe ne moshe te vogel

 32. -pasi kreu gjimnazin,aty ku

 33. -u profesionalizua ne qirje

 34. masive

 35. -ajo vazhdoi te qihej

 36. ngjith vendin

 37. -kohet e fundit

 38. e perdorte pidhin

 39. -x bamìrsi nga ku mori

 40. cmimin

 41. -'Mjeshtre e madhe e

 42. punes' -dhe 'Artistja e popullit'

 43. -te qifsha maman - ne te kemi

 44. be koken

 45. - o te qifsha motren

 46. te qifsha maman ne te

 47. kemi be koken o te qifsha ate

 48. motren

 49. -A Te QiFsha BaBin Me STil Minatori

 50. -A Te QiFsha Mamin Me Stil Dz

 51. -A Te Qifsha Motren Me Stil Tk ...

 52. -A Te Qifsha Vllain Me Stil Babuini

 53. -A Te Qifsha Xhaxhain Me Stil Majmuni

 54. -A Te Qifsha Dajen Me Stil Cite

 55. -A Te QifshA Tezen Me Stil Zhapiku

 56. -A Te Qifsha Cupen E Xhaxhait

 57. Me Stil Miu

 58. -A Te Qifsha Cupen E Halles

 59. Me Stil Urithi

 60. -A Te Qifsha Cupen E Dajes

 61. Me Stil Hipopotami

 62. -A Te Qifsha Cupen E Tezes Me Stil

 63. Lepri

 64. -A Te Qifsha Cunin E

 65. Xhajes Me Stil Kali

 66. -A Te Qifsha Cunin E Halles

 67. Me Stil Gomari

 68. -A Te Qifsha Cunin E Dajes Me Stil Qeni

 69. -A Te Qifsha Cunin E Tezes Me

 70. Perplasje Pas Murit

 71. -A Te Qifsha Gjyshin E Babe

 72. Me Rrenie Termeti 8.7 Mgh/s

 73. -A Te Qifsha Gjyshen E Babes

 74. Me Lekundje Toke

 75. -A Te Qifsha Gjyshin E Memes Me

 76. Pamje Nga Deti -A Te

 77. Qifsha Gjyshen E Mamas

 78. Me Pamje Nga Mali Dajtit -Me

 79. Nje Fjal A Te Qifsha Grupin E

 80. Gjakut -Fisin , Farefisin ,

 81. Krushqerin , Listen Familjare

 82. -Listen E Dasmes , Certifikat

 83. Familjare -Certifikat Trungu

 84. Farefisor , -A Te Qifsha Miun E

 85. Shpis -A Te Qifsha Karabelan

 86. Tende -Si Mbyllje A Te Qifsha

 87. Dhe Ty Ne Byth Te qifsha robt

 88. -Te qifsha fisin -Te qifsha

 89. motren -Te qifsha hallen

 90. -Te qifsha tezen -Te qifsha

 91. gjyshen -Te qifsha stergjyshen

 92. -Te qifsha gocen e mamit -Te

 93. qifsha gocen e motres -Te qifsha

 94. gocen e halles -Te qifsha gocen

 95. e tezes -Te qifsha gocen

 96. e gyshes -Te qifsha gocen e

 97. stergjyshes -Te qifsha motren

 98. e mamit -Te qifsha motren e

 99. motres -Te qifsha motren e

 100. halles -Te qifsha motren e

 101. tezes -Te qifsha motren e gjyshes


Si per her t'par do ta qi ate motrren e virgjer aq shum saqe do ja nxjerr shkumen nga goja pidh robsh muti ,do ta shkerdhej motrren me fuqi vullkani dhe shpejtesi si cunami do ta qi mamin me 3000kmh ashu si ja ka qefi asaj do ja fus karin aq thell saqe kur t'bertasi ta mori vesh e gjith tirona apo kudo karin qoft momenti qirjes Do ta shkaperdhunoj hallen ate kurven me diplom'pretendim per master n'graden mo t'lart t'shkaperqirjes , me noj bagazh makine do ja rras karin aq fort n'fyt saqe ms t'mari mo frym bythqim rrugesh, do ta qi ate gocen e halles ate kurven e vogel qe qihet me cunat mrapa shkolle sa her i ngrefet kari cunave dhe n'shkoll shkon vec n'oren e seksologjis se vec seks do vec per kar e ka mendjen qihet aq shum aq shum e do karin saqe ene kur to me pushu -pushon siper karit kurv me trradit bythqire me eksperienc qe n'mosh t'vogel , do ta qi tezen egersisht me noj qeli burgu deri sa ms ti ngeli mo pik mendje n'kok ti bohet mendja vec per kar pidh qiren'qe ka maru per shkenca n'qirje me grada t'larta, me eksperjens 30vjecare siper karit , www.facebook.com/ledi.kola.587


emri .. ardi
mbiemri.. Ncb
amesia.. kurvar
atesia .. ardiii
nickname.. Shum Rop QimFillojme
atehere, n'radh t pare kam per te shkalaqiperdhun u motren mu n'tricepsh t'pidhit.
Do t'qi katrafisin ne rrenje karore, fisqir me gradacione t'larta dhe me mbikujdesje kurverove, ta qi motren para surratit mer ropqir, t'qifsha t'paqirat e fisit.
T'qifsha ate pidhin e motres,, (Awww ßeßwwww :D)
-Ne emer te atit te birit te shenjte, te kam qi pragun e shpise me bet 5000.
-Me dridhje sizmike,
-Nuk e di si do ndikoj negativisht apo pozitivisht.
-Po do t'qi fisin vertikalisht e horizontalisht.
-Ti e di se me stil kanguri motren kam me ta shkalashkatrape rdhy.
Mamin kam per ta qi mbrapsh.
Ne pagezimin e papes se ri :
-GOCAT E HALLES
-GOCAT E TEZEVE
-GOCAT E DAJAVE
-KUSHURIRAT E PARA, TE DYTA, TE TRETA.
Shkurt,, 'te shkerdhej fisin'
T'qifsha rracen stil varavinga,
T'qifsha mamin me kok poshte.
T'qifsha motren ne vrime anale duke i gjujt me shpulla bythes.
T'spermatizofsh a ty, fisin dhe katrafisin tend.